Misyonumuz

Çağdaş eğitim-öğretim ilkeleri çerçevesinde, paydaşların gereksinmelerini gözeterek eğitim-öğretim hizmeti sunmak, bilimsel araştırma, yayın ve danışmanlık yapmak, topluma ve insanlığa hizmet etmektir.

Vizyonumuz

Evrensel bilim ilkeleri ışığında, Dünya standartlarında bilgi ve teknoloji üreterek ulusal ve bölgesel sorunlara odaklı proje merkezi özelliği taşıyan, küresel rekabet koşullarına hazır nesiller yetiştiren, uluslararası tanınırlığa ve saygınlığa sahip bir üniversite olmaktır.

Hedeflerimiz

  1. Öğrencilerimizin  akademik ve mesleki gelişimine yönelik olmak üzere; her yıl en az 5 eğitsel etkinlik ve teknik ziyaret gerçekleştirilmesi (H.1.4)
  2. Öğrencilerimizin Kariyer Merkezi desteği ile iş kurma  ve iş bulma konusunda eğitilmelerini eğitim öğretimleri süresince(2 yıl) sağlamak (H.2.2.)
  3. Seracılık, Sağlık Turizmi İşletmeciliği, Halkla İlişkiler ve Tanıtım programlarında eğitim gören  öğrencilerimizin    mesleki uygulamaları için işletmelerle gerekli görüşme ve anlaşmaları eğitim öğretim  yılı başlamadan  sağlamak, Seracılık, programında eğitim gören  öğrencilerimize  eğitim süreleri boyunca burs imkanı sağlamak (H.3.1.)
  4. Hedef öğrenci kitlemize ulaşabilmek için her eğitim-öğretim döneminde dış paydaşlarla tanıtıcı ziyaretler ve bölüm tanıtımlarını yks tercih dönemlerinden önce  gerçekleştirmek (H.3.2.)
  5. Meslek yüksekokulumuzda bulunan teknik programlardaki fiziki altyapının  eğitim öğretimleri  süresince(2 yıl)  geliştirerek arttırılması (H.4.4.)

Hedeflere Yönelik Riskler

12 Kasım 2015, Perşembe 311 kez görüntülendi