AKÜ Sandıklı Meslek Yüksekokulu Turizm ve Seyahat hizmetleri ve Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü öğrencileri, Sektör Temsilcileri ile “İstihdam ve Kariyer Günleri”nde Buluştu.
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen ve öğrenciler ile turizm sektörü temsilcilerini bir araya getirmeyi amaçlayan “6. İstihdam ve Kariyer Günleri” etkinliği, 26 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştirildi.

Sandıklı Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Havva UZUN, Otel İşletmeciliği Programı Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Tuba VURAL nezaretinde Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programı ve Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencilerimizle beraber sektör temsilcileriyle bir araya geldik. Öğrencilerimiz stajları ve mezuniyetlerinden sonra kariyer hedefleri açısından görüşmelerini gerçekleştirerek başvurularını yaptılar.

Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Muğla ve İzmir’deki oteller ile seyahat acentelerinin yer aldığı 6. İstihdam ve Kariyer Günleri etkinliğine Rixos Premium Bodrum, Sheraton Çeşme Hotel, Wome Deluxe, Waterworld Belek Hotel, Altın Yunus, Le Meridien, Baia Kemer Club, Kairaba Hotels, Kimeros Park, Boyalık Beach Çeşme, Double Tree by Hilton Afyonkarahisar, Alibey Hotels, Sandıklı Termal Park Resort, Radisson Blu, Voyage, Melih Turizm Seyahat Acentesi, Amara Sealight Elite, Odeon Tours, Sealight Resort, Korumar Hotel, Duja Hotel, Ramada Resort, Akrones Termal Hotel, Maxx Royal Resort, Grand Özgül Termal Hotel, Oruçoğlu Termal Hotel, Korel Termal Hotel, NG Hotels Afyon, İkbal Termal Hotel katıldı. Eğitim firmalarının da yer aldığı 6. İstihdam ve Kariyer Günleri etkinliğine ayrıca Student Travel Education Bureau, United Towers Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, Worldwide Career ve Seans firmaları katılarak öğrencilere yurt dışı eğitim hakkında bilgiler verdi.

27 Şubat 2020, Perşembe 121 kez görüntülendi